فروش شیرآلات صنعتی با کیفیتی بالا و قیمت مناسب و باور نکردنی

شیر در صنعت جهت قطع و وصل کردن یا کنترل جریان سیال کاربرد دارد لذا متناسب با هر هرکاربرد شیر مخصوص آن نیز طراحی و ساخته شده است که این تناسب بسته به نوع سیال، نوع بهره برداری از شیر و روش باز و بسته شدن وکانال جریان می باشد.
پرکاربردترین شیرها در صنایع مختلف شامل شیرهای سوزنی ، توپی،پروانه ای و کشویی هستند.
شیر سوزنی که به سایزهای کوچکتر از ¾ اینچ آن Needle valve وبه سایزهای بزرگتر از ¾ اینچ Glob valve گفته می شود دارای خاصیت کنترلی بالا می باشد که توسط یک قطعه سوزنی شکل که به وسیله رزوه ای تعبیه شده بر روی شیر حرکت کرده و جریان سیال را کنترل می کند.
شیر کشویی Gate valve بیشتر برای بستن جریان سیال کاربرد داردکه دیسک داخل آن با حرکت خطی باعث باز وبسته شدن جریان سیال می شود.
شیر پروانه ای Butter fly valve ارزانترین وسبکترین نوع شیر است که اغلب برای فشارهای کم کاربرد دارد چرخش 90 درجه ای دستگیره برای تغییر حالت از باز به بسته یا بالعکس منجر به عملکرد سریع وآسان این نوع شیر می شود .دیسک اغلب دایره ای شکل شیرپروانه ای با امکان چرخش حول محور خودش برای کنترل یا بستن مسیر جریان مورد استفاده قرار می گیرد.
شیر توپی Ball valve این نوع شیرنیز در طبقه بندی ON/OFF همانند شیر پروانه ای قرار دارد.دوران این شیر کروی به صورت نیم کره حول یک محور عمودی نسبت به جریان سیال می باشد.این نوع شیرها علیرغم کاربرد بسیار زیاد در صنعت بسیار آسیب پذیر می باشند که به دلیل ایجاد جریان اشفته در نیمه باز شیر می باشد.
کارشناسان واحد فروش پارسایان آماده پاسخگویی به سوالات فنی و اعلام قیمت انواع شیر در اسرع وقت به مشتریان محترم می باشند.با ما تماس بگیرید.
فروش شیرآلات با کیفیتی بالا و قیمت مناسب و باور نکردنی

واردات و فروش انواع شیر آلات صنعتی در متریال های استیل ، کربن استیل ،چدن و برنج :
شیر توپی ballvalve
شیر سوزنی Niddle valve&glob valve
شیر کشوییGate valve
شیرچاقوییknife valve
شیر پروانه ای butterfly valve
شیر برقیsolenoid valve
شیر دیافراگمی diaphragm valve
شیر صافیstrainer
شیر یک طرفه یا شیر خودکارcheck valve
بابرندهای معتبر ایرانی، اروپایی ، تایوانی و چینی

فهرست